Multiroom

Technologia multiroom podbija serca melomanów i zwolenników nowoczesnych rozwiązań na całym świecie. Pozwala na przesyłanie muzyki do każdego głośnika, a wszystko można kontrolować za pomocą jednej aplikacji. To nie tylko swoboda podczas słuchania muzyki, ale także brak konieczności wiercenia dziur i przeciągania kabli podczas instalacji systemu.

Proponujemy najnowsze rozwiązania w zakresie technologii Multiroom:  Autonomic, iRomm, Origin Acoustic Elan Home Systems oraz Sonance.

Origin_Acoustics_logo

Amerykański producent profesjonalnych głośników, subwooferów i wzmacniaczy.

OriginGroup

Pobierz katalog produktów

Sonance

Amerykański producent wysokiej jakości głośników do kina domowego oraz do ogrodu.

SLS_Pic_1

Strona producenta

elan-logo_compressed

Amerykański producent systemów Multiroom.

backyard_gallery_1

Strona producenta

autonomic_logo

System Autonomic Mirage

Profesjonalne i najlepsze na rynku rozwiązanie multiroomowe, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Serwer muzyczny poza wbudowanym dyskiem twardym ma dostęp do serwisów streamingowych, jak iTunes, Spotify, Deezer, Tidal, itp. Zawartość muzyczna jest prezentowana użytkownikowi przejrzyście i w przyjazny sposób poprzez interfejs graficzny (aplikacja na smartfony lub tablety). Przeszukiwanie istniejącej zawartości i odkrywanie nowej muzyki jest dziecinnie proste i niezwykle wygodne.

Serwer muzyczny Mirage jest mózgiem całego systemu. Jest scentralizowanym rozwiązaniem audio w inteligentnych budynkach. System audio Mirage składa się z jednego lub kilku serwerów muzycznych oraz jednego lub kilku wzmacniaczy strefowych. Serwery muzyczne i wzmacniacze strefowe pracują wspólnie, aby zarządzać, przetwarzać i dystrybuować muzykę.

Hello Girlfriends 22 BFF Moments Praise Wedding_compressed

Pobierz katalog produktów


iRoom

Wraz z iPadem rozpoczęła się rewolucja w korzystaniu z cyfrowych treści. iRoom włącza tablety w nowoczesną architekturze wnętrz. Teraz z łatwością możesz umieścić swojego iPada w stacji dokującej, która dodatkowo ładuje Twój tablet.

Dock Basic montuje się w ścianie dzięki specjalnej puszcze montażowej. iDock Basic można podłączyć do zasilania za pomocą PoE (power over ethernet), USB, 12V lub 230V , a następnie zamontować go w puszce. Wersja TouchCode ma dodatkową opcję, która uniemożliwia wyjęcie iPada przez niepowołane osoby.

Cechy rozwiązania iRoom:

  • Zmienia iPada w dotykowy panel ścienny
  • Mechanizm otwierający stację jest sterowany z czujnika zbliżeniowego
  • dostępne wersje horyzontalne i portretowe
  • iDock można zastosować w rozwiązaniach montażu iPada w biurku
  • dostępne różne wersje kolorystyczne
  • W przypadku awarii zasilania iDock automatycznie odblokowuje tablet (możliwość konfiguracji zachowania po awarii)

iRooms_iDock_Residential_Installation_V_compressed


UniDock – koniec z kablami do ładowarek

UniDock jest uniwersalną stacją ładującą, montowaną w ścianie, która jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami mobilnymi. UniDock montowany jest w standardowej puszce elektrycznej i zasilany napięciem 110-230V AC. Nieważne czy potrzebujesz ładowarki z końcówką Apple Lightning, Micro-USB-B lub USB-A. Do wszystkich tych złączy masz prosty dostęp na zasadzie ”wyciągnij i obróć”. Poza funkcją ładowania, uniDock wyposażony jest w 4 diody LED używane jako światło nocne, które można łatwo przyciemnić przy pomocy czujnika dotykowego.

Main hall in a new contemporary office


Origin Acustics

Prócz głośników montowanych w ścianie, Origin Acustics proponuje także system dystrybuujący dźwięk w ogrodzie. To kompletny zestaw, w skład którego wchodzą:  pasywny subwoofer do wkopania w ziemię i cztery głośniki satelitarne. Jest to idealny system przeznaczony dla powierzchni do 130 m². Możemy bez problemu rozbudowywać go o kolejne 4 głośniki satelitarne, co zwiększy powierzchnię pokrycia dźwiękiem aż do 300 m². Origin Acustics to prosta instalacja, odporność na promienie UV i warunki atmosferyczne oraz wygląd, który doskonale stopi się z krajobrazem.

WhereverYouWantIt_compressed

 

Zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

3 + 5 =

Siedziba AXISAV

ul.Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa
tel. 22 255 90 40