Akustyka pomieszczeń

Odpowiednia adaptacja akustyczna to podstawa dobrego brzmienia systemu audio w Twojej prywatnej sali kinowej. Najlepszy sprzęt audio to tylko połowa sukcesu.

Bardzo istotna jest akustyka. Stwarzając odpowiednie warunki w swoim wnętrzu, możesz wykorzystać 100% możliwości swojego systemu stereo.

Pomożemy Ci zaprojektować adaptację akustyczną pomieszczenia. Weźmiemy pod uwagę wystrój wnętrza, dobór materiałów akustycznych i parametry akustyczne, żebyś już zawsze cieszył się naturalnym i czystym dźwiękiem odtwarzanej muzyki.

showroom-v2

Studia nagrań
Trudno wyobrazić sobie przestrzeń bardziej wymagającą doskonałej akustyki niż studio nagrań. Najważniejszy jest odpowiedni projekt akustyczno-budowlany oraz właściwe rozplanowanie przestrzeni użytkowej pomieszczeń, w zależności od ich funkcji.

Kino w plenerze
Przy organizacji tego typu imprez masowych dobieramy odpowiedni sprzęt:  projektory o wysokich jasnościach, ekrany wielkoformatowe o wysokiej odporności na warunki pogodowe i profesjonalne estradowe nagłośnienie.

Kluby i restauracje
Niezależnie od tego czy prowadzisz klub, restaurację lub bar, zaaranżujemy każde pomieszczenie pod kątem akustyki, wygłuszenia, odpowiedniego oświetlenia i nagłośnienia. Koniec z sąsiadami skarżącymi się na hałas, gośćmi, którzy muszą się przekrzykiwać czy złym nagłośnieniem i akustyką podczas koncertów.

akust_compressed

 

Pobierz katalog produktów

Zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

15 + 11 =

Siedziba AXISAV

ul.Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa
tel. 22 255 90 40